mobil   print   ďż˝esky   polski   english

SPORTCHALLENGE - partneři


www.atron.cz
Společnost poskytuje poradenství v oblasti technických textilií. Je regionálním akvizičním centrem společnosti EU centrum, a.s. poskytující poradenství v oblasti získávání dotací z evropských fondů.
Společnost poskytuje podporu projektu SportChallenge.www.mtbmarathon.com
Firma G&G Promotion je jednou z mála firem v Polsku zabývajících se sportovním marketingem. Naše činnost zahrnuje vytváření celistvých kampaní využívajících sport pro budování image výrobků a firem. Jedním z prvků naší strategie, na který klademe hlavní důraz, je sportovní marketing se zohledněním akcí special event. Zapojili jsme se pořádání seriálu maratonů horských kol. V průběhu dosavadních akcí jsme shromáždili několik desítek tisíc závodníků a závodnic. Naše činnost je zaměřená na aktivní a ambiciózní osoby.
K měření času, zajištění registrace závodníků a výrobě startovních čísel využívá systém SportChallenge.


www.barco.cz
Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993, základní kapitál je 2 000 000 Kč.
Společnost Barco je dodavatelem zařízení a konzultantem hardwarových otázek z oblasti RFID pro systém SportChallenge.


Počet uživatelů: 58536

Dotaz zabral 0.0017 s

© ptaak